Do słuchania – „Bunt” (fragmenty)

Dzisiaj trudno znaleźć czas na czytanie, dlatego pojawił się pomysł, by dodatkowo umieszczać rozdziały w formie audiobooka. Mam nadzieję, że dla wielu osób będzie to przystępniejsza forma i zachęta do rozpoczęcia czytelniczej przygody!

Wcześniej zachęcam jeszcze do lektury wpisu

Zamów książkę

 

4 thoughts on “Do słuchania – „Bunt” (fragmenty)

  1. Bardzo dobrze się słucha, akcja wciąga. 😉

    Jedyne co chciałabym doradzić to oddanie tekstu dobremu redaktorowi. Są pewne błędy, powtórzenia, niedoskonałości stylu, niedpowiednio użyte przypadki… takie normalne sprawy, drobiazgi zdarzające się w języku mówionym, którymi powinien zająć się redaktor. Mamy na rynku wiele książek, w których brak redakcji rzuca się w oczy. Niech ta opowieść nie dołącza do nich :))

    1. Bardzo dziękuję za ten trafny i bardzo rzeczowy komentarz 🙂 W tej chwili trwa proces wydawniczy, który obejmuje m.in. przygotowanie projektu okładki, digitalizację ręcznie malowanych ilustracji (http://xmetelica.eu/?p=1046), skład książki, lecz przede wszystkim gruntowną korektę oraz profesjonalną redakcję tekstu. Wraz z Fundacją CorAdCor mamy od początku pragnienie, żeby książka, która trafi do rąk czytelników była nie tylko dobrze przygotowana (pod względem graficznym i samego wykonania), ale charakteryzowała się nade wszystko piękną i poprawną polszczyzną. Zdecydowaliśmy się jednak, by tekst na blogu (przynajmniej na razie) pozostał w swojej podstawowej wersji, choćby z tego względu, by osoby, które zakupią książkę, mogły widzieć różnice oraz pracę włożoną w jej przygotowanie i nie żałować wydanych na nią pieniędzy. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.