Ale kiedy to czytać?

Dawno nic się nie działo w kwestii audiobooka, dlatego dzisiaj zamiast do lektury, zapraszam Was do zapoznania się i odsłuchania czwartego rozdziału opowiadania. Osoby, które czytały tekst, mogą przejść nad tym faktem obojętnie, mam tego świadomość, ale dla innych jest to szansa na kontynuowanie historii Rafaela, w jedynej przystępnej dla nich formie…

W ramach wprowadzenia tylko wspomnę, że materiał wokalny był już gotowy w styczniu (stąd lekko zachrypnięty głos), lecz ze względu na dużą ilość obowiązków związanych ze studiami nie miałem czasu, żeby dokończyć montaż i skonwertować film. Dlatego tym bardziej się cieszę, że wreszcie się udało! Uprzedzając zasłużoną krytykę, oczywiście zdaję sobie sprawę, że poszczególne nagrania, które pojawiły się do tej pory, są dalekie od profesjonalnej jakości… Zapewniam jednak, że angażuję naprawdę sporo energii i za każdym razem robię co w mojej mocy, by uczynić tekst miłym i przyjemnym dla ucha (m.in. poredukować szumy, pousuwać oddechy, czy wybrać muzykę pasującą do treści rozdziału oraz nagranej już ścieżki dźwiękowej). Mimo to końcowy efekt zawsze pozostawia sporo do życzenia i nie ma się co oszukiwać – na pewno nie jest to słuchowisko jak z prawdziwego studia, mającego wyciszone ściany i dobre mikrofony! Niemniej dla mnie samego jest to pewna przygoda – ciekawa i bardzo kształcąca, więc mam nadzieję, że i dla Was, drodzy Czytelnicy, może być miłą odskocznią i formą wypełnienia czasu podróży czy towarzystwem przy innych zajęciach.

Jeśli podoba Wam się pomysł albo chcecie docenić moją pracę, zostawcie łapkę w górę lub komentarz pod filmem i zasubskrybujcie kanał na YouTubie. Od razu wyjaśnię, że tu nie chodzi o satysfakcję i zadowolenie autora (co nie zmienia faktu, że jest mi bardzo miło i lubię czytać pozytywne komentarze – nie jestem tu żadnym wyjątkiem), ale dzięki temu audiobook będzie łatwiejszy do znalezienia w wyszukiwarce i rośnie szansa, że natkną się na niego także osoby nieznające jeszcze strony. YouTube wyżej pozycjonuje filmy i podpowiada te treści, do których użytkownicy jakoś się odnoszą, więc im więcej reakcji ,tym lepiej!

Z góry dziękuję, pozdrawiam serdecznie i kłaniam się nisko! 🙂

Po wcześniejsze rozdziały >>kliknij tutaj<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.