Spotkanie autorskie, czyli pierwsze Q&A…

Drodzy Czytelnicy!

Dzisiejszy wpis różni się nieco od pozostałych, ponieważ nie znajdziecie w nim za dużo tekstu do czytania…

Tym razem chciałbym Was zaprosić do obejrzenia filmu z mojego spotkania autorskiego w Olszynie, które odbyło się 3. stycznia 2020 r. Nazwałem je pierwszym Q&A (ang. Questions and Answers – Pytania i Odpowiedzi), ponieważ profesjonalizm z jakim zostało zorganizowane, podsunęło mi skojarzenie z tym popularnym internetowym formatem. Co prawda, zazwyczaj tego typu nagrania mają bardziej kameralny charakter, ale istota jest ta sama: film jest „nieco” dłuższy oraz dostarcza wielu nowych treści i odkrywa nieznane szczegóły…Dziękuję organizatorom: Szkole Podstawowej nr 3, Gminnej Bibliotece Publicznej i Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Olszynie oraz wszystkim osobom, które poświęciły swój czas na spotkanie ze mną oraz wysłuchanie, co mam do opowiedzenia o „Buncie” 😉

Szczególne podziękowanie kieruję do Marty Smusz za prowadzenie rozmowy i wnikliwe pytania, dzięki którym wybrzmiało wiele ciekawostek dotyczących książki, inspiracji do niej i przemyconych w niej wartości oraz za możliwość opowiedzenia o model wydawniczym, Fundacji CorAdCor i dzielnym, małym Ambasadorze.

Dziękuję Zuzi Sarzyńskiej oraz Juli Grzybowskiej za przygotowanie wzruszającego wprowadzenia i gratuluję zrobionego researchu!

Dziękuję Zuzi i Mirkowi Matodze za muzyczny „prezent” na zakończenie spotkania.

Dziękuję całej Fundacji CorAdCor za zaangażowanie i profesjonalizm!


Zachęcam do komentowania i zadawania pytań pod filmem na YouTube’e oraz zostawienia like’a 🙂


Ps. Wszystko wskazuje na to, że nie było to ostatnie spotkanie w tym roku i na horyzoncie szykują się kolejne, o których będę Was oczywiście na bieżąco informował.

2 thoughts on “Spotkanie autorskie, czyli pierwsze Q&A…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.